O NÁS

Mezi hlavní činnosti naší společnosti Roja pal s.r.o. patří prodej pelet a rekonstrukce koupelen a kotelen, s čím souvisí montáž topení na tuhá paliva i plynového topení a veškeré instalatérské a topenářské práce. Zajistíme pro Vás komplexní zakázku, a to od prvotní poradenské činnosti až po kompletní dodávku včetně prodeje a montáže.

Pro 100% spokojenost zákazníka přistupujeme ke každému projektu zcela individuálně. S ohledem na kvalitu odvedené práce vždy dodržujeme předem dohodnuté termíny dokončení. Jsme připraveni vyhovět všem Vašim požadavkům včetně těch nejnáročnějších.

Spolupracujeme se společností Stavbostav s.r.o. zabývající se dodávkou stavebního materiálu a zajištěním komplexních stavebních prací.

“Jsme zkušení profesionálové, výsledek naší práce je vždy na 100%.”

“Dohodnuté projekty dokončujeme vždy v předem sjednaném termínu.”

“Našich zákazníků si vážíme stejně tak, jako našich obchodních partnerů.”

O společnosti

Mezi hlavní činnosti patří prodej pelet a rekonstrukce koupelen a kotelen, s čím souvisí montáž topení na tuhá paliva i plynového topení a veškeré instalatérské a topenářské práce. Zajistíme pro Vás komplexní zakázku, a to od prvotní poradenské činnosti až po kompletní dodávku včetně prodeje a montáže.

Kontakty

Roja pal s.r.o.
Tyršova 318
513 01 Semily

+420 773 901 838
+420 776 830 813
info@rojapal.cz

IČ: 06591183
DIČ: CZ06591183